Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

eBiskupiec.pl - Serwis Informacyjny Miasta i Gminy BiskupiecPrzewodnik po mieście i gminie Biskupiec - format PDF

format PDF
Regulamin

Informacje ogólne

1. Strona eBiskupiec.pl  jest Serwisem Informacyjnym Gminy i Miasta Biskupiec.

2. Niniejszy regulamin dotyczy serwisu dostępnego pod domeną eBiskupiec.pl, zwanego dalej Serwisem. Administrator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian do Regulaminu po opublikowaniu go pod powyższym adresem.

3. Właściciel i Administrator Serwisu wystepuje pod nickiem admin lub administrator

4. Warunkiem korzystania z wszystkich możliwości Serwisu jest zaakceptowanie przez Użytkownika regulaminu, podanie niezbędnych danych w procesie rejestracji, w tym podanie swoich danych osobowych zgodnie z prawdą. Podanie danych jest konieczne do zakończenia procesu rejestracji. Użytkownikiem jest osoba, która założyła Konto w Serwisie.

5. Każdy z Użytkowników zakłada podczas procesu rejestracji Konto z przypisaną nazwą konta, która jest indywiadualna dla każdej osoby.

6. Użytkownik ma prawo do posiadania jednego konta w Serwisie. Osobom, wobec których zachodzą podejrzenia o posiadanie większej ilości kont, Administrator może je zablokować.

7. Zabronione jest udostępnianie swojego konta osobom trzecim, podając im dane niezbędne do zalogowania się, gdyż jest to neizgodne z regulaminem Serwisu i może zakończyć się zablokowaniem konta.

8. Osoba, która posiada konto w Serwisie w pełni odpowiada za informacje umieszczone w Serwisie (w tym na stronie Portalu, Forum, Blogu, itd.) 

9. Podane przez Użytkownika dane są przetwarzane przez Administratora tylko i wyłącznie dla potrzeb Serwisu. Podane dane nie są przekazywane innym podmiotom. Użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu, poprawiania i usunięcia przesłanych danych.

10. Akceptacja regulaminu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera na adres poczty elektronicznej podany podczas procesu rejestracji lub edycji Konta.

11. Użytkownik wyraża zgodę na przejęcie wszelkich zobowiązań prawnych oraz kosztów sądowych, procesowych w wypadku wystąpienia przez osobę trzecią z roszczeniami wobec Administratora wynikającymi z czynności dokonanych przez Użytkownika w Serwisie.

12. W trakcie użytkowania Serwisu na komputerze Użytkownika są zapisywane pliki cookie niezbędne do prawidłowego realizowania usługi przez Administratora (szczegółowe informacje na temat tych plików znajduje się w odnośniku Polityka prywatności),

Korzystanie z serwisu

13. Użytkownik ma prawo do korzystania z Konta (Serwisu) w dowolny sposób,ale w sposób zgodny z zasadami użytkowania serwisu, prawem polskim, dobrymi obyczajami oraz normami społecznymi.

14. Użytkownik ma prawo do komentowania wydarzeń oraz zdjęć (w przypadku wystepowania takiej opcji w Serwisie). Komentarze nie mogą naruszać prawa polskiego, norm społecznych, uczuć religijnych, wyrażać treści rasistowskich oraz naruszających dobra osób trzecich oraz innych Użytkowników. Zabronione są komentarze wulgarne, mające na celu obrażanie innych Użytkowników oraz komentarze o treściach prowokacyjnych.

15. Użytkownik ma prawo do oceniania zdjęć (w przypadku występowania takiej opcji w Serwisie). Ocena jest szczególną formą komentarza. Użytkownik może oddać tylko jedną ocenę na daną fotografię. Zakazane jest wystawianie ocen odwetowych, zaniżonych i niezgodnych z wartością ocenianej pracy.

16. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z korzystania z Konta. Administrator może usuwać Konta, których Użytkownicy zaprzestali użytkowania.

17. Użytkownik może skontaktować się z Administratorem wykorzystując do tego informacje podane na stronie kontakt, lub bezpośrednio na adres poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zarządzanie serwisem (czyli uprawnienia Administratora)

18. Administrator może zablokować Konto Użytkownikowi w wypadku naruszenia przez Użytkownika zasad użytkowania serwisu, prawa polskiego, norm społecznych, dóbr osób trzecich oraz uczuć religijnych. Administrator może zablokować Konto Użytkownikowi bez podania przyczyny

19.  Administracja zastrzega sobie prawo ograniczania dostępnych w serwisie form i metod wypowiedzi, jeżeli takie ograniczenie uzna za konieczne ze względu na dobro i bezpieczeństwo serwisu oraz dobro i prawa jego użytkowników.

20. Administrator zastrzega sobie prawo do: przeprowadzania okresowych prac konserwacyjnych Serwisu, wprowadzania dodatkowych funkcjonalności (wyłączania dunkcjonalności) w Serwisie, wyłączania serwisu, blokowania poszczególnych Użytkowników w przypadku łamania praw (czytaj: Informacje ogólne i Korzystanie z serwisu) a także do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie.

 
Joomla Templates by JoomlaVision.com