Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

eBiskupiec.pl - Serwis Informacyjny Miasta i Gminy BiskupiecPrzewodnik po mieście i gminie Biskupiec - format PDF

format PDF
O nas

Serwis eBiskupiec.pl działa od 11 listopada 2009 r., jednak pomysł na stworzenie takiego serwisu zrodził się wcześniej, a urzeczywistnienie pomysłu rozpoczęło się jeszcze latem (lipiec - sierpień) 2009 r. Nowe pomysły, tworzenie nowych działów, funkcjonalności powodują iż informacje w sposób jeszcze bardziej przystępny trafiają do odbiorców. Stworzenie serwisu informacyjnego podyktowane było tym, iż w tym czasie jedynym źródłem informacji był Serwis Internetowy Urzędu Miejskiego w Biskupcu a także Biskupieckie Forum Internetowe.

Założycielami serwisu eBiskupiec.pl są Damian i Łukasz, którzy są mieszkańcami Biskupca.

Misją serwisu eBiskupiec jest dostarczanie informacji o wszystkich aspektach życia w mieście i gminie Biskupiec, promocja inicjatyw skierowanych do mieszkańców oraz aktywny udział w rozwijaniu biskupieckiego społeczeństwa informacyjnego.

Czekamy na Ciebie!

Masz coś do przekazania? Piszesz, fotografujesz, nagrywasz? Zgłoś się do nas!

Jesteśmy otwarci na wszelkie rodzaje współpracy z osobami chcącymi publikować na łamach serwisu. Jest to doskonała okazja na dotarcie z własnym materiałem do szerokiego grona odbiorców, zdobycie doświadczenia dziennikarskiego a także do uczestniczenia w życiu kulturalnym Biskupca.

Nie czekaj, dołącz do nas. Rób z nami portal!

Administracja serwisu

 
Joomla Templates by JoomlaVision.com