Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

eBiskupiec.pl - Serwis Informacyjny Miasta i Gminy BiskupiecPrzewodnik po mieście i gminie Biskupiec - format PDF

format PDF
Panorama Biskupca

Nowy dział w naszym serwisie - "Panoramy". W tym dziale w miarę możliwości będziemy udostępniać zdjęcia z róznych części miasta i gminy Biskupiec w postaci panoram.

 

 

 

Idąc z duchem czasu postanowiliśmy stworzyć nowy dział w serwisie, w którym będziemy dodawać sukcesywnie zdjęcia panoramiczne róznych zakątków naszej gminy i miasta. To dopiero początki tego typu inicjatywy w naszym serwisie - zatem wszelkie niedociągnięcia, będą w miarę możliwości naprawiane. Na początek centrum naszego miasta - Plac wolności.

Aby zobaczyć panoramę Placu Wolności - kliknij tutaj

 
Joomla Templates by JoomlaVision.com