wtorek, 24 października, 2017

Nowe zdjęcia Biskupca w Google

Osoby, które w ostatnim czasie przeglądałymapach Google, a konkretniej Biskupiec, zostały mile zaskoczone nowymi zaktualizowanymi zdjęciami Biskupca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizacje zdjęć, mapy naszego miasta to początek procesu transformacji jaka odbędzie się w najbliższym czasie. Oprócz zaktualizowanej mapy satelitarnej miasta można także obejrzeć zdjęcia wykonywane i udostepnione przez mieszkańcow naszego miasta (m.in Placu Wolności, Parku czy też uliczek). Jednym z autorów zdjęć, które ilustrują zmiany miasteczka i mają znaleźć się w sieci jest Janusz Bachmura - znany fotograf z naszego miasta. W niedługim czasie będzie można także skorzystać z wirtualnego spaceru po mieście. Obecnie trwają prace nad łączeniem zdjęć w panoramy (a to proces żmudny i czasosłochłony). Na końcowe efekty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, jednak aktualizacja zdjęć (usuwanie starych, nieaktualnych zdjęć miasta) pozwoli na pokazanie naszego miasta współcześnie a nie jak wyglądało dawniej.

 

Zachęcamy do korzystania z map google jak i sufrowania po Internecie, jak i samemu robienia ciekawych zdjęć.

źrodło/foto: internetPrzewodnik po mieście i gminie Biskupiec - format PDF

format PDF

Użytkowniku

Info: Oddajemy w Twoje ręce nowy, dynamicznie rozwijający się projekt serwisu informacyjnego Gminy i Miasta Biskupiec. Dzięki Tobie serwis może się rozwinąć !.

                      Miłego korzystania z serwisu 

Logowanie

"));