Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

eBiskupiec.pl - Serwis Informacyjny Miasta i Gminy BiskupiecPrzewodnik po mieście i gminie Biskupiec - format PDF

format PDF
Szkoła muzyczna w Biskupcu!

Wspólna inicjatywa władz Gminy Biskupiec oraz Powiatu Olsztyńskiego zmierzająca do utworzenia w Biskupcu filii Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach finalizuje się!

 

 

 

 

 

 

 

 

W szkole rozpocząć będą mogły naukę dzieci w wieku od 5 do 16 lat. Nauka będzie bezpłatna. Konieczny będzie zakup własnego instrumentu. Terminy lekcji będą dostosowane do zajęć w szkole podstawowej czy gimnazjalnej i odbywać się będą po południu, w budynku Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Biskupcu. Kadrę stanowić będą wyłącznie profesjonalni muzycy, w tym artyści z Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, pasjonaci mający na swoim koncie szereg pedagogicznych sukcesów, znani ze świetnego podejścia do dzieci.

W roku szkolnym 2013/2014 planowane jest uruchomienie następujących instrumentów *:

- fortepian

- skrzypce

- wiolonczela

- gitara klasyczna

- flet poprzeczny

- klarnet

- saksofon

- akordeon

- waltornia

- perkusja

*Decyzja o przyjęciu dziecka na określony instrument zapadnie po zbadaniu indywidualnych predyspozycji ucznia. Dokona tego - w konsultacji z rodzicami - komisja rekrutacyjna powołana przez dyrektora Szkoły.

Przesłuchania kwalifikacyjne dla kandydatów odbędą się w dniu 6 kwietnia (sobota) w godz. 9.00 - 14.00 w Gimnazjum nr 1 w Biskupcu.

Podanie o przyjęcie do Szkoły znajduje się tutaj. Wypełnione podanie należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , wysłać

pocztą na adres: PSM I st. w Dywitach, 11-001 Dywity, ul. Spółdzielcza 4 lub złożyć w sekretariacie Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika w Biskupcu nie później niż do dnia 3 kwietnia 2013r.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie www.psmdywity.org i pod numerem telefonu: 89 523 72 11

 
Joomla Templates by JoomlaVision.com